671
edits
(→Statuses: move) |
(→Statuses: sort) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| NeedsSubject | | NeedsSubject | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |||
| SwitchedOff | |||
| 2 | |||
|- | |- | ||
| EMP | | EMP | ||
Line 32: | Line 35: | ||
| 7 | | 7 | ||
|- | |- | ||
| | | LimbIncompatible | ||
| | | 8 | ||
|- | |- | ||
| RealityStabilized | | RealityStabilized | ||
| 9 | | 9 | ||
|- | |- | ||
| | | LocallyDefinedFailure | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| PrimarySystemOffline | | PrimarySystemOffline | ||
Line 46: | Line 49: | ||
| Unpowered | | Unpowered | ||
| 12 | | 12 | ||
|- | |- | ||
| Operational | | Operational |
edits