671
edits
m (sort) |
(add rapid release finger flexors) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| -100% | | -100% | ||
|Applying [[tonics]] | |Applying [[tonics]] | ||
|- | |||
|{{favilink|rapid release finger flexors}} | |||
| -25% | |||
|Firing pistols | |||
|- | |- | ||
|[[Short Blade Expertise]] | |[[Short Blade Expertise]] |
edits