2,158
edits
Line 690: | Line 690: | ||
|- | |- | ||
| ᴍᴏʙɪʟᴇ | | ᴍᴏʙɪʟᴇ | ||
(ᴇ.ɢ. {{favilink| | (ᴇ.ɢ. {{favilink|rodanis y|ʀᴏᴅᴀɴɪs ʏ}}) | ||
|- | |- | ||
| [[Head]] | | [[Head]] | ||
Line 706: | Line 706: | ||
| [[Hand|Left Hand]] | | [[Hand|Left Hand]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Right | | [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Left | | [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Feet | | [[Hands]] | ||
|- | |||
| [[Feet]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits