384
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|{{favilink|Anomaly fumigator}} | |{{favilink|Anomaly fumigator}} | ||
|Density of normality gas | |Density of normality gas | ||
|- | |||
|{{favilink|Cathedra with white opal tracery}} | |||
|Flight level, cooldown | |||
|- | |||
|{{favilink|Cathedra with black opal tracery}} | |||
|Flight level, cooldown | |||
|- | |||
|{{favilink|Cathedra with ruby tracery}} | |||
|Flight level, cooldown, {{favilink|Pyrokinesis}} level | |||
|- | |||
|{{favilink|Cathedra with sapphire tracery}} | |||
|Flight level, cooldown, {{favilink|Stunning Force}} level | |||
|- | |||
|{{favilink|Electromagnetic sensor}} | |||
|Range | |||
|- | |- | ||
|{{favilink|Communications interlock}} | |{{favilink|Communications interlock}} |
edits