2,158
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 390: | Line 390: | ||
|- | |- | ||
| Tail | | Tail | ||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Frog | |||
|- | |||
| ᴍᴏʙɪʟᴇ | |||
(ᴇ.ɢ {{favilink|ice frog|ɪᴄᴇ ғʀᴏɢ}}) | |||
|- | |||
| [[Head]] | |||
|- | |||
| [[Face]] | |||
|- | |||
| [[Back]] | |||
|- | |||
| Right Forefoot | |||
|- | |||
| Left Forefoot | |||
|- | |||
| Right Hindfoot | |||
|- | |||
| Left Hindfoot | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] '''§''' | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] '''§''' | |||
|- | |||
| [[Feet|Forefeet]] | |||
|- | |||
| [[Feet|Hindfeet]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits