2,158
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
AIWallWalker | AIWallWalker | ||
AIWanderingJuggernaut | AIWanderingJuggernaut | ||
<div style="display:flex;flex-wrap:wrap;"> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Humanoid | |||
|- | |||
| [[Head]] | |||
|- | |||
| [[Face]] | |||
|- | |||
| [[Back]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Right Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Right Hand]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Left Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Left Hand]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Right]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Left]] | |||
|- | |||
| [[Hands]] | |||
|- | |||
| [[Feet]] | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Tailed Biped | |||
|- | |||
| [[Head]] | |||
|- | |||
| [[Face]] | |||
|- | |||
| [[Back]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Right Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Right Hand]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Left Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Left Hand]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Right]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Left]] | |||
|- | |||
| [[Hands]] | |||
|- | |||
| [[Feet]] | |||
|- | |||
| Tail | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Wheeled Creature | |||
|- | |||
| [[Head]] | |||
|- | |||
| [[Face]] | |||
|- | |||
| [[Back]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Right Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Right Hand]] | |||
|- | |||
| [[Arm|Left Arm]] | |||
|- | |||
| [[Hand|Left Hand]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Right]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon Left]] | |||
|- | |||
| [[Hands]] | |||
|- | |||
| [[Tread|Wheels]] | |||
|- | |||
| Tail | |||
|} |
edits