2,158
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
| [[Hand|Left Hand]] | | [[Hand|Left Hand]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Hands]] | | [[Hands]] | ||
Line 130: | Line 130: | ||
| [[Hand|Left Hand]] | | [[Hand|Left Hand]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Hands]] | | [[Hands]] | ||
Line 161: | Line 161: | ||
| [[Hand|Left Hand]] | | [[Hand|Left Hand]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Missile Weapon|Missile Weapon | | [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] | ||
|- | |- | ||
| [[Hands]] | | [[Hands]] | ||
|- | |- | ||
| [[Tread|Wheels]] | | [[Tread|Wheels]] | ||
|- | |||
| Tail | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Quadruped | |||
|- | |||
| [[Head]] | |||
|- | |||
| [[Face]] | |||
|- | |||
| [[Back]] | |||
|- | |||
| Right Forefoot | |||
|- | |||
| Left Forefoot | |||
|- | |||
| Right Hindfoot | |||
|- | |||
| Left Hindfoot | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Right Missile Weapon]] | |||
|- | |||
| [[Missile Weapon|Left Missile Weapon]] | |||
|- | |||
| [[Feet|Forefeet]] | |||
|- | |||
| [[Feet|Hindfeet]] | |||
|- | |- | ||
| Tail | | Tail | ||
|} | |} |
edits