8,756
edits
(→List of Wishes: add note about godown and calm) |
mNo edit summary |
||
Line 322: | Line 322: | ||
|- role="row" | |- role="row" | ||
| colspan="1" class="confluenceTd"|statpenalty:<statid>:<value> | | colspan="1" class="confluenceTd"|statpenalty:<statid>:<value> | ||
| colspan="1" class="confluenceTd"| | |||
|- role="row" | |||
| colspan="1" class="confluenceTd"|showstatshifts | |||
| colspan="1" class="confluenceTd"| | |||
|- role="row" | |||
| colspan="1" class="confluenceTd"|clearstatshifts | |||
| colspan="1" class="confluenceTd"| | | colspan="1" class="confluenceTd"| | ||
|- role="row" | |- role="row" |