8,290
edits
m (add damage types) |
(add sharpened polyp info) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
| 20 | | 20 | ||
| {{Heart}}{{dice tooltip|1d1}} | | {{Heart}}{{dice tooltip|1d1}} | ||
| No | |||
|- | |||
| {{favilink|sharpened polyp}} attack | |||
| 35 | |||
| {{Heart}}{{dice tooltip|2-3}} | |||
| No | | No | ||
|- | |- |