671
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| -25% | | -25% | ||
|Firing pistols | |Firing pistols | ||
|- | |||
|{{favilink|medassist module}} | |||
| -80% | |||
|Applying [[tonics]] | |||
|- | |- | ||
|{{favilink|micromanipulator array}} | |{{favilink|micromanipulator array}} |
edits