671
edits
No edit summary |
(sort) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
| -25% | | -25% | ||
|Firing pistols | |Firing pistols | ||
|- | |- | ||
|{{favilink|medassist module}} | |{{favilink|medassist module}} | ||
Line 29: | Line 25: | ||
| -40% | | -40% | ||
|Tinkering | |Tinkering | ||
|- | |||
| [[Move Speed]] | |||
| variable | |||
| Movement | |||
|- | |- | ||
|{{favilink|plastifer chem vest}} | |{{favilink|plastifer chem vest}} |
edits