671
edits
mNo edit summary |
(add blood-gradient hand vacuum) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|{{favilink|Penetrating radar}} | |{{favilink|Penetrating radar}} | ||
|Range | |Range | ||
|- | |||
|{{favilink|Blood-gradient hand vacuum}} | |||
|Ammo regeneration time | |||
|- | |- | ||
|{{favilink|Precinct navigator}} | |{{favilink|Precinct navigator}} |
edits