384
edits
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| The {{favilink|recoming reliquary}}<ref name="ObjectBlueprints" /><ref name="reliquary"><code>CorporealizationNook.rpm</code></ref> in [[Gyl]] | | The {{favilink|recoming reliquary}}<ref name="ObjectBlueprints" /><ref name="reliquary"><code>CorporealizationNook.rpm</code></ref> in [[Gyl]] | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | |||
|- | |||
| The {{favilink|melted reliquary}} in {{favilink|the hydropon}}<ref name="reliquary"></ref> | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | ||
|- | |- | ||
Line 46: | Line 49: | ||
|UneInventory}} | |UneInventory}} | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | ||
|} | |} | ||
edits