321
edits
(yd nook) |
m (aoyg) |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 49: | Line 49: | ||
|UneInventory}} | |UneInventory}} | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | ||
|- | |||
| Chest at the peak of [[Chavvah]]<ref><code>ChavvahCrownLv3.rpm</code></ref> | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | |||
|- | |||
| Sold by {{favilink|Aoyg-No-Longer, servant of Ptoh in the Cosmic Wood}} at the bottom of Taproot at {{favilink|Eyn Roj}}<ref name="ObjectBlueprints" /> | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | |||
|} | |} | ||
Line 73: | Line 79: | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 8 | ||
| first period | | first period | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 2¢}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 2¢}} |
edits