984
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
== Advancement Table == | == Advancement Table == | ||
<div style="display:flex;flex-wrap:wrap;"> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!Damage | |||
!Temperature Change | |||
!Melee Temperature Change | |||
|- | |||
|1 | |||
|1d3+1 | |||
| -127 | |||
| -1d4 | |||
|- | |||
|2 | |||
|2d3+1 | |||
| -134 | |||
| -2d4 | |||
|- | |||
|3 | |||
|3d3+1 | |||
| -141 | |||
| -3d4 | |||
|- | |||
|4 | |||
|4d3+1 | |||
| -148 | |||
| -4d4 | |||
|- | |||
|5 | |||
|5d3+1 | |||
| -155 | |||
| -5d4 | |||
|- | |||
|6 | |||
|6d3+1 | |||
| -162 | |||
| -6d4 | |||
|- | |||
|7 | |||
|7d3+1 | |||
| -169 | |||
| -7d4 | |||
|- | |||
|8 | |||
|8d3+1 | |||
| -176 | |||
| -8d4 | |||
|- | |||
|9 | |||
|9d3+1 | |||
| -183 | |||
| -9d4 | |||
|- | |||
|10 | |||
|10d3+1 | |||
| -190 | |||
| -10d4 | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!Damage | |||
!Temperature Change | |||
!Melee Temperature Change | |||
|- | |||
|1 | |||
|1d3+1 | |||
| -127 | |||
| -1d4 | |||
|- | |||
|2 | |||
|2d3+1 | |||
| -134 | |||
| -2d4 | |||
|- | |||
|3 | |||
|3d3+1 | |||
| -141 | |||
| -3d4 | |||
|- | |||
|4 | |||
|4d3+1 | |||
| -148 | |||
| -4d4 | |||
|- | |||
|5 | |||
|5d3+1 | |||
| -155 | |||
| -5d4 | |||
|- | |||
|6 | |||
|6d3+1 | |||
| -162 | |||
| -6d4 | |||
|- | |||
|7 | |||
|7d3+1 | |||
| -169 | |||
| -7d4 | |||
|- | |||
|8 | |||
|8d3+1 | |||
| -176 | |||
| -8d4 | |||
|- | |||
|9 | |||
|9d3+1 | |||
| -183 | |||
| -9d4 | |||
|- | |||
|10 | |||
|10d3+1 | |||
| -190 | |||
| -10d4 | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Mutation Level | !Mutation Level |