984
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|} | |} | ||
== Advancement Table == | == Advancement Table == | ||
<div style="display:flex;flex-wrap:wrap;"> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Mutation Level | ! Mutation Level | ||
Line 71: | Line 76: | ||
| +15% | | +15% | ||
|} | |} | ||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{|class="wikitable" | |||
! Mutation Level | |||
! Movement Speed | |||
! Carry Capacity | |||
|- | |||
| 11 | |||
| +220 | |||
| +16% | |||
|- | |||
| 12 | |||
| +240 | |||
| +17% | |||
|- | |||
| 13 | |||
| +260 | |||
| +18% | |||
|- | |||
| 14 | |||
| +280 | |||
| +19% | |||
|- | |||
| 15 | |||
| +300 | |||
| +20% | |||
|- | |||
| 16 | |||
| +320 | |||
| +21% | |||
|- | |||
| 17 | |||
| +340 | |||
| +22% | |||
|- | |||
| 18 | |||
| +360 | |||
| +23% | |||
|- | |||
| 19 | |||
| +380 | |||
| +24% | |||
|- | |||
| 20 | |||
| +400 | |||
| +25% | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{|class="wikitable" | |||
! Mutation Level | |||
! Movement Speed | |||
! Carry Capacity | |||
|- | |||
| 21 | |||
| +420 | |||
| +26% | |||
|- | |||
| 22 | |||
| +440 | |||
| +27% | |||
|- | |||
| 23 | |||
| +460 | |||
| +28% | |||
|- | |||
| 24 | |||
| +480 | |||
| +29% | |||
|- | |||
| 25 | |||
| +500 | |||
| +30% | |||
|- | |||
| 26 | |||
| +520 | |||
| +31% | |||
|- | |||
| 27 | |||
| +540 | |||
| +32% | |||
|- | |||
| 28 | |||
| +560 | |||
| +33% | |||
|- | |||
| 29 | |||
| +580 | |||
| +34% | |||
|- | |||
| 30 | |||
| +600 | |||
| +35% | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
== Advantages & Disadvantages == | == Advantages & Disadvantages == |