671
edits
(→Ways to go prone: add swipe) |
(→Ways to go prone: rubbergum) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|Strength/Agility | |Strength/Agility | ||
|30 | |30 | ||
|- | |||
| Moving while under the effects of a {{favilink|rubbergum injector}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Falling [[asleep]] | | Falling [[asleep]] |
edits