671
edits
(add firefighting) |
(→Ways to go prone: add swipe) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| Strength/Agility | | Strength/Agility | ||
| 17 | | 17 | ||
|- | |||
|[[Swipe]] (defensive stance) | |||
|Strength/Agility | |||
|30 | |||
|- | |- | ||
| Falling [[asleep]] | | Falling [[asleep]] |
edits