671
edits
(de-favilink) |
(add sleep gas) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|[[Toughness]] | |[[Toughness]] | ||
|Confusion Inhaled Gas | |Confusion Inhaled Gas | ||
|5 + gas density / 10 | |5 + gas leve + gas density / 10 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 235: | Line 235: | ||
|Sap Stuck Restraint | |Sap Stuck Restraint | ||
|1 to 24 | |1 to 24 | ||
| | |||
|- | |||
|{{favilink|sleep gas}} | |||
|[[Toughness]] | |||
|Sleep Inhaled Gas | |||
|5 + gas level + gas density / 10 | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits