Open main menu
Home
Random
Log in
About Caves of Qud Wiki
Disclaimers
Caves of Qud Wiki
Search
Save: Difference between revisions
← Older edit
Newer edit →
Save
(view source)
Revision as of 18:44, 11 August 2020
59 bytes added
,
18:44, 11 August 2020
add Frondzie
Revision as of 18:43, 11 August 2020
(
view source
)
Chaos
(
talk
|
contribs
)
(reformat)
← Older edit
Revision as of 18:44, 11 August 2020
(
view source
)
Chaos
(
talk
|
contribs
)
(add Frondzie)
Newer edit →
Line 77:
Line 77:
|20
|20
|[[Agility]]
|[[Agility]]
|-
|[[Frondzie]]
|[[Willpower]]
|Verbal Taunt
|12
|[[Ego]]
|-
|-
|[[fungal spores]]
|[[fungal spores]]
Chaos
671
edits