8,290
edits
Trashmonks (talk | contribs) |
(add Yd signs) |
||
Line 243: | Line 243: | ||
|JoppaMillSign | |JoppaMillSign | ||
|Common Mill | |Common Mill | ||
|- | |||
| {{favilink id|YdColumbariumSign|sign (Yd Freehold - columbarium)}} | |||
| YdColumbariumSign | |||
| Columbarium | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdMedicalSign|sign (Yd Freehold - convalescence)}} | |||
| YdMedicalSign | |||
| Convalescence | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdKitchenSign|sign (Yd Freehold - kitchen)}} | |||
| YdKitchenSign | |||
| Kitchen | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdLibrarySign|sign (Yd Freehold - library)}} | |||
| YdLibrarySign | |||
| Library | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdLivingQuartersSign|sign (Yd Freehold - living quarters)}} | |||
| YdLivingQuartersSign | |||
| Living Quarters | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdManyEyesSign|sign (Yd Freehold - Many Eyes)}} | |||
| YdManyEyesSign | |||
| Many Eyes | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdMarketSign|sign (Yd Freehold - market)}} | |||
| YdMarketSign | |||
| Market | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdSalonSign|sign (Yd Freehold - salon)}} | |||
| YdSalonSign | |||
| Salon | |||
|- | |||
| {{favilink id|YdWorkshopSign|sign (Yd Freehold - workshop)}} | |||
| YdWorkshopSign | |||
| Workshop | |||
|} | |} |