984
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|} | |} | ||
== Advancement Table == | == Advancement Table == | ||
<div style="display:flex;flex-wrap:wrap;"> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Mutation Level | !Mutation Level | ||
Line 74: | Line 79: | ||
|25% | |25% | ||
|} | |} | ||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!Mental Action<br>Cost Reduction | |||
!Shake Off Chance | |||
|- | |||
| 11 | |||
| 70% | |||
| 27% | |||
|- | |||
| 12 | |||
| 75% | |||
| 29% | |||
|- | |||
| 13 | |||
| 80% | |||
| 31% | |||
|- | |||
| 14 | |||
| 85% | |||
| 33% | |||
|- | |||
| 15 | |||
| 90% | |||
| 35% | |||
|- | |||
| 16 | |||
| 95% | |||
| 37% | |||
|- | |||
| 17 | |||
| 100% | |||
| 39% | |||
|- | |||
| 18 | |||
| 105% | |||
| 41% | |||
|- | |||
| 19 | |||
| 110% | |||
| 43% | |||
|- | |||
| 20 | |||
| 115% | |||
| 45% | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!Mental Action<br>Cost Reduction | |||
!Shake Off Chance | |||
|- | |||
| 21 | |||
| 120% | |||
| 47% | |||
|- | |||
| 22 | |||
| 125% | |||
| 49% | |||
|- | |||
| 23 | |||
| 130% | |||
| 51% | |||
|- | |||
| 24 | |||
| 135% | |||
| 53% | |||
|- | |||
| 25 | |||
| 140% | |||
| 55% | |||
|- | |||
| 26 | |||
| 145% | |||
| 57% | |||
|- | |||
| 27 | |||
| 150% | |||
| 59% | |||
|- | |||
| 28 | |||
| 155% | |||
| 61% | |||
|- | |||
| 29 | |||
| 160% | |||
| 63% | |||
|- | |||
| 30 | |||
| 165% | |||
| 65% | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
== Advantages and Disadvantages == | == Advantages and Disadvantages == |