384
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| {{favilink|waterskin}} with {{dice tooltip|1d65-1}} drams of {{favilink|water}} | | {{favilink|waterskin}} with {{dice tooltip|1d65-1}} drams of {{favilink|water}} | ||
| 1-2 | | 1-2 | ||
|- | |||
| Something from [[Data:Cybernetics#Cybernetics5|Cybernetics5]] | |||
| 6-8 | |||
|- | |- | ||
| {{favilink id|CyberneticsCreditWedge3}} | | {{favilink id|CyberneticsCreditWedge3}} |
edits