384
edits
Line 67: | Line 67: | ||
| fourth period | | fourth period | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 4-5 | |||
| fourth period, third period | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 2¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 2¢}} | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 6-7 | |||
| third period, second period | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | 4 | | style="text-align:center;" | 4 | ||
| | | first period | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 3¢}}, {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedge 2¢}} | ||
|} | |} | ||
edits