97
edits
m (+favilink) |
(→Bonuses to Items and Equipment: hologram bracelets) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{favilink|displacer bracelet}} | | {{favilink|displacer bracelet}} | ||
| +2 to maximum displacement range {{Code Reference|class=Displacer}} | | +2 to maximum displacement range {{Code Reference|class=Displacer}} | ||
|- | |||
| {{favilink|hologram bracelet}} | |||
| rowspan=2 | +2 to hologram's distraction [[save]] difficulty {{Code Reference|class=DecoyHologramEmitter|method=PlaceHologram}} | |||
|- | |||
| {{favilink|tri-hologram bracelet}} | |||
|- | |- | ||
| {{favilink|ganglionic teleprojector}} | | {{favilink|ganglionic teleprojector}} |
edits