8
edits
Trashmonks (talk | contribs) |
VisualTick (talk | contribs) m (Added warm static to the alchemist's inventory) |
||
Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
| {{favilink|phial}} of {{favilink|sunslag}} | | {{favilink|phial}} of {{favilink|sunslag}} | ||
| 1 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of {{favilink|warm static}} | |||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- |
edits