8,756
edits
mNo edit summary |
(→Wares) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
! Quantity | ! Quantity | ||
|- | |- | ||
| | | {{favilink|Corpus Choliys}} | ||
| | | 1 | ||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[acid]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[asphalt]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[black ooze]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[blood]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[brown sludge]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[cider]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[cloning draught]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[convalessence]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[gel]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[green goo]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[honey]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[ink]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[lava]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[molten wax]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[neutron flux]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[oil]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[primordial soup]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[putrescence]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[salt]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[sap]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[slime]] | |||
| 2 | |||
|- | |||
| {{favilink|phial}} of [[wine]] | |||
| 2 | |||
|} | |} | ||