97
edits
(→Guaranteed Credit Wedges: q girl sells 1c wedge) |
(→Guaranteed Credit Wedges: add reef locations) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | ||
|- | |- | ||
| The {{favilink|recoming reliquary}}<ref name="ObjectBlueprints" /><ref><code>CorporealizationNook.rpm</code></ref> | | The {{favilink|recoming reliquary}}<ref name="ObjectBlueprints" /><ref><code>CorporealizationNook.rpm</code></ref> in [[Gyl]] | ||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | |||
|- | |||
| Sold by {{favilink|Warden Une}} in {{favilink|Yd Freehold}} | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 3¢ (x2)}} | |||
|- | |||
| The {{favilink|melted reliquary}} in {{favilink|the hydropon}} | |||
| {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | | {{favilink|cybernetics credit wedge|cybernetics credit wedges 2¢ (x2)}} | ||
|} | |} |
edits