8,290
edits
mNo edit summary |
(add night-vision goggles) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| [[Gas]]-generating items | | [[Gas]]-generating items | ||
| +30% to density of gases produced {{Code Reference|class = GasOnHit}}{{Code Reference|class = GasOnEntering}} | | +30% to density of gases produced {{Code Reference|class = GasOnHit}}{{Code Reference|class = GasOnEntering}} | ||
|- | |||
| {{favilink|night-vision goggles}} {{Code Reference|class=NightVision|method=HandleEvent(BeforeRenderEvent)}} | |||
| +30% to radius of vision | |||
|- | |- | ||
| {{favilink|wrist calc}} | | {{favilink|wrist calc}} |