671
edits
m (fix typo) |
(add strip fly) |
||
Line 197: | Line 197: | ||
|Melee Injected Damaging Poison | |Melee Injected Damaging Poison | ||
|20 | |20 | ||
|- | |||
|{{favilink|strip fly}} | |||
|[[Agility]] | |||
|Disarm | |||
|10 + attacker Agility bonus | |||
|- | |- | ||
|[[Stuck]] | |[[Stuck]] |
edits