8,290
edits
(add gyrocopter and wrist fan) |
(add point-defense drone) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| {{favilink|night-vision goggles}} | | {{favilink|night-vision goggles}} | ||
| +30% to radius of vision {{Code Reference|class=NightVision|method=HandleEvent(BeforeRenderEvent)}} | | +30% to radius of vision {{Code Reference|class=NightVision|method=HandleEvent(BeforeRenderEvent)}} | ||
|- | |||
| {{favilink|point-defense drone}} | |||
| +10% chance to shoot incoming projectiles {{Code Reference|class=PointDefense}} | |||
|- | |- | ||
| {{favilink|powered exoskeleton}} | | {{favilink|powered exoskeleton}} |