384
edits
m (capitalization) |
(hologram bracelet update) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| {{favilink|tri-hologram bracelet}} | | {{favilink|tri-hologram bracelet}} | ||
|- | |||
| {{favilink|force bracelet}} | |||
| +1000lbs push strength, +2 max tiles pushed, +2 initial [[normality]] penetration | |||
|- | |- | ||
| {{favilink|ganglionic teleprojector}} | | {{favilink|ganglionic teleprojector}} |
edits