384
edits
(hologram bracelet update) |
|||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| {{favilink|force bracelet}} | | {{favilink|force bracelet}} | ||
| + | | +1000 lbs push strength, +2 max tiles pushed, +2 initial [[normality]] penetration {{Code Reference|class=ForceEmitter}} | ||
|- | |- | ||
| {{favilink|ganglionic teleprojector}} | | {{favilink|ganglionic teleprojector}} |
edits