Open main menu
Home
Random
Log in
About Caves of Qud Wiki
Disclaimers
Caves of Qud Wiki
Search
Save: Difference between revisions
← Older edit
Newer edit →
Save
(view source)
Revision as of 18:33, 11 August 2020
79 bytes added
,
18:33, 11 August 2020
add decarbonizer
Revision as of 18:31, 11 August 2020
(
view source
)
Chaos
(
talk
|
contribs
)
(format)
← Older edit
Revision as of 18:33, 11 August 2020
(
view source
)
Chaos
(
talk
|
contribs
)
(add decarbonizer)
Newer edit →
Line 72:
Line 72:
|25
|25
|[[Strength]]
|[[Strength]]
|-
|{{favilink|decarbonizer}}
|[[Agility]]
|Decarbonizer Beam
|20
|[[Agility]]
|-
|-
|[[fungal spores]]
|[[fungal spores]]
Chaos
671
edits