671
edits
(add decarbonizer) |
(add slog ranged) |
||
Line 294: | Line 294: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{favilink|Slog of the Cloaca}} | |{{favilink|Slog of the Cloaca}} (melee) | ||
|[[Toughness]] | |[[Toughness]] | ||
|Melee Injected Damaging Poison | |Melee Injected Damaging Poison | ||
|20 | |20 | ||
| | |||
|- | |||
|{{favilink|Slog of the Cloaca}} (ranged) | |||
|[[Agility]],[[Strength]] | |||
|Slog Glands Knockdown | |||
|17 | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits