User:Illuminatiswag/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!5 Hunters | !5 Hunters | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|0 | |0 | ||
|100.00% | |100.00% | ||
Line 17: | Line 17: | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|- | |||
|20 | |20 | ||
|97. | |97.11% | ||
|2. | |2.89% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|- | |||
|40 | |40 | ||
|93. | |93.02% | ||
|6. | |6.25% | ||
|0. | |0.73% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|- | |||
|60 | |60 | ||
|91. | |91.70% | ||
|6. | |6.68% | ||
|1. | |1.30% | ||
|0. | |0.26% | ||
|0.06% | |0.06% | ||
|0.00% | |0.00% | ||
|- | |||
|80 | |80 | ||
|90. | |90.38% | ||
|6. | |6.83% | ||
| | |2.00% | ||
|0. | |0.56% | ||
|0. | |0.19% | ||
|0. | |0.03% | ||
|- | |||
|100 | |100 | ||
|89. | |88.89% | ||
|6. | |6.76% | ||
| | |2.57% | ||
|1. | |1.09% | ||
|0.53% | |||
|0.17% | |||
|- | |||
|120 | |||
|87.70% | |||
|6.12% | |||
|3.12% | |||
|1.58% | |||
|0.98% | |||
|0.49% | |0.49% | ||
| | |- | ||
|140 | |140 | ||
|86. | |86.14% | ||
|5. | |5.54% | ||
|3. | |3.40% | ||
|1. | |1.96% | ||
|1. | |1.67% | ||
|1. | |1.29% | ||
|- | |||
|160 | |160 | ||
| | |84.99% | ||
|4. | |4.55% | ||
|3. | |3.08% | ||
|2. | |2.23% | ||
|2. | |2.26% | ||
|2. | |2.89% | ||
|- | |||
|180 | |180 | ||
|83. | |83.69% | ||
|3. | |3.21% | ||
|2. | |2.69% | ||
|2. | |2.16% | ||
|2. | |2.97% | ||
|5. | |5.29% | ||
} | |} |