Save: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(format) |
(add decarbonizer) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|25 | |25 | ||
|[[Strength]] | |[[Strength]] | ||
|- | |||
|{{favilink|decarbonizer}} | |||
|[[Agility]] | |||
|Decarbonizer Beam | |||
|20 | |||
|[[Agility]] | |||
|- | |- | ||
|[[fungal spores]] | |[[fungal spores]] |