984
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
== Advancement Table == | == Advancement Table == | ||
<div style="display:flex;flex-wrap:wrap;"> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Mutation Level | !Mutation Level | ||
Line 87: | Line 92: | ||
| +55 | | +55 | ||
|} | |} | ||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!AV Bonus | |||
!Heat Resist | |||
!Cold Resist | |||
|- | |||
| 11 | |||
| {{AV}}8 | |||
| +60 | |||
| +60 | |||
|- | |||
| 12 | |||
| {{AV}}9 | |||
| +65 | |||
| +65 | |||
|- | |||
| 13 | |||
| {{AV}}9 | |||
| +70 | |||
| +70 | |||
|- | |||
| 14 | |||
| {{AV}}10 | |||
| +75 | |||
| +75 | |||
|- | |||
| 15 | |||
| {{AV}}10 | |||
| +80 | |||
| +80 | |||
|- | |||
| 16 | |||
| {{AV}}11 | |||
| +85 | |||
| +85 | |||
|- | |||
| 17 | |||
| {{AV}}11 | |||
| +90 | |||
| +90 | |||
|- | |||
| 18 | |||
| {{AV}}12 | |||
| +95 | |||
| +95 | |||
|- | |||
| 19 | |||
| {{AV}}12 | |||
| +100 | |||
| +100 | |||
|- | |||
| 20 | |||
| {{AV}}13 | |||
| +105 | |||
| +105 | |||
|} | |||
</div> | |||
<div style="margin-right: 2.5em;"> | |||
{| class="wikitable" | |||
!Mutation Level | |||
!AV Bonus | |||
!Heat Resist | |||
!Cold Resist | |||
|- | |||
| 21 | |||
| {{AV}}13 | |||
| +110 | |||
| +110 | |||
|- | |||
| 22 | |||
| {{AV}}14 | |||
| +115 | |||
| +115 | |||
|- | |||
| 23 | |||
| {{AV}}14 | |||
| +120 | |||
| +120 | |||
|- | |||
| 24 | |||
| {{AV}}15 | |||
| +125 | |||
| +125 | |||
|- | |||
| 25 | |||
| {{AV}}15 | |||
| +130 | |||
| +130 | |||
|- | |||
| 26 | |||
| {{AV}}16 | |||
| +135 | |||
| +135 | |||
|- | |||
| 27 | |||
| {{AV}}16 | |||
| +140 | |||
| +140 | |||
|- | |||
| 28 | |||
| {{AV}}17 | |||
| +145 | |||
| +145 | |||
|- | |||
| 29 | |||
| {{AV}}17 | |||
| +150 | |||
| +150 | |||
|- | |||
| 30 | |||
| {{AV}}18 | |||
| +155 | |||
| +155 | |||
|} | |||
</div> | |||
</div> | |||
==Advantages & Disadvantages== | ==Advantages & Disadvantages== |