671
edits
m (→GetActivePartFirstSubject(): fix grammar) |
(→GetStatusSummary(): rework) |
||
Line 645: | Line 645: | ||
| <nowiki>"{{b|warming up}}"</nowiki> | | <nowiki>"{{b|warming up}}"</nowiki> | ||
|- | |- | ||
| any other status | | NeedsSubject | ||
| null | |||
|- | |||
| Operational | |||
| null | |||
|- | |||
| any other status | |||
| <nowiki>"{{r|nonfunctional}}"</nowiki> | | <nowiki>"{{r|nonfunctional}}"</nowiki> | ||
|} | |} |
edits