8,290
edits
mNo edit summary |
(add ninefold boots) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| {{favilink|night-vision goggles}} | | {{favilink|night-vision goggles}} | ||
| +30% to radius of vision {{Code Reference|class=NightVision|method=HandleEvent(BeforeRenderEvent)}} | | +30% to radius of vision {{Code Reference|class=NightVision|method=HandleEvent(BeforeRenderEvent)}} | ||
|- | |||
| {{favilink|ninefold boots}} | |||
| +2 to teleport distance {{Code Reference|class=AccelerativeTeleporter|method=GetEffectiveTeleportDistance}} | |||
|- | |- | ||
| {{favilink|point-defense drone}} | | {{favilink|point-defense drone}} |