8,290
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 46 | | 46 | ||
| {{dice tooltip|4d6+1}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 86 | |||
| {{dice tooltip|4d6+1}} | | {{dice tooltip|4d6+1}} | ||
|- | |- | ||
Line 120: | Line 124: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 47 | | 47 | ||
| {{dice tooltip|4d6+2}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 87 | |||
| {{dice tooltip|4d6+2}} | | {{dice tooltip|4d6+2}} | ||
|- | |- | ||
Line 137: | Line 145: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 48 | | 48 | ||
| {{dice tooltip|4d6+3}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 88 | |||
| {{dice tooltip|4d6+3}} | | {{dice tooltip|4d6+3}} | ||
|- | |- | ||
Line 154: | Line 166: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 49 | | 49 | ||
| {{dice tooltip|4d6+4}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 89 | |||
| {{dice tooltip|4d6+4}} | | {{dice tooltip|4d6+4}} | ||
|- | |- | ||
Line 171: | Line 187: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 50 | | 50 | ||
| {{dice tooltip|4d6+5}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 90 | |||
| {{dice tooltip|4d6+5}} | | {{dice tooltip|4d6+5}} | ||
|- | |- | ||
Line 188: | Line 208: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 51 | | 51 | ||
| {{dice tooltip|4d6+6}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 91 | |||
| {{dice tooltip|4d6+6}} | | {{dice tooltip|4d6+6}} | ||
|- | |- | ||
Line 205: | Line 229: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 52 | | 52 | ||
| {{dice tooltip|4d6+7}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 92 | |||
| {{dice tooltip|4d6+7}} | | {{dice tooltip|4d6+7}} | ||
|- | |- | ||
Line 222: | Line 250: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 53 | | 53 | ||
| {{dice tooltip|4d6+8}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 93 | |||
| {{dice tooltip|4d6+8}} | | {{dice tooltip|4d6+8}} | ||
|- | |- | ||
Line 239: | Line 271: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 54 | | 54 | ||
| {{dice tooltip|4d6+9}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 94 | |||
| {{dice tooltip|4d6+9}} | | {{dice tooltip|4d6+9}} | ||
|- | |- | ||
Line 256: | Line 292: | ||
| 400 | | 400 | ||
| 55 | | 55 | ||
| {{dice tooltip|4d6+10}} | |||
|- | |||
| 800 | |||
| 95 | |||
| {{dice tooltip|4d6+10}} | | {{dice tooltip|4d6+10}} | ||
|} | |} |